Puchar Polski w boksie U-15

Miło nam poinformować, że nasza uczennica Nicole Strugała z klasy 1 LSW przebywała w dniach 16-20 listopada 2022 r. na Pucharze Polski U-15 w boksie. Wywalczyła tam tytuł wicemistrzyni Pucharu Polski w kategorii do 54 kg, przegrywając w finale po zaciętej walce niejednogłośnie 2:1 - ocierając się tym samym o złoty medal.

Ćwierćfinał wygrała jednogłośnie 3:0 z zawodniczka z Gdyni, a w półfinale zmierzyła się z zawodniczką ze Szczecina, którą również pokonała jednogłośnie i doprowadziła do liczenia przeciwniczki w 2 rundzie. Nicole reprezentuje klub WKS Śląsk Wrocław i dumnie z każdych zawodów zarówno krajowych, jak i międzynarodowych przywozi medale. W walkach eliminacyjnych do Mistrzostw Polski została wyróżniona, jako najlepsza zawodniczka turnieju i dostała się tym samym do kadry narodowej kadetek. Jest dopiero na początku swojej przygody ze sportem…

Trenerami szkolnymi są pani Róża Gumienna i pan Kamil Kesler.

Gratulujemy sukcesu i czekamy na dalsze medale!