Godziny dostępności nauczycieli w roku szkolnym 2022/2023

Lp.

Nazwisko i imię

Propozycja terminu

1

Bartkiewicz-Lecko Anna

 

2

Błach Wioletta

środa 8.45-9.35 lub czwartek 13.25-14.10

3

Bosek Maria

piątek 15.15-16.15 / środa 15.15-16.15

4

Czarnoleska-Parus Violetta

poniedziałek 8.50-9.50

5

Demchyna Oksana

czwartek 11.25-12.25

6

Grylewicz Bogumiła

wtorek 7.00-8.00

7

Habicht Arleta

piątek 9.40-10.40

8

Jeziorowska Anna

piątek 14.10-15.10

9

Jułkowska Magdalena

czwartek 7.50-8.00; poniedziałek 13.25-14.25

10

Kamińska Dominika

poniedziałek 8.20-9.20

11

Kawalec Jacek

środa 9.00-9.30 i piątek 15.10-15.40

12

Kochańska Anna

czwartek 7.00-8.00

13

Kopaczyńska Jolanta

 

14

Koprowski Paweł

piątek 10.00-12.00

15

Korkus Grażyna

środa 14.30-15.30

16

Kotowska Marzena

piątek 14.30-15.30

17

Kozłowska Małgorzata

wtorek 9.40-10.40

18

Król Michał

czwartek 14.00-15.00

19

Kruk-Manasterska Bernardetta

on-line: 9.50-10.35 / 18.00-19.00

20

Lewczyńska Joanna

czwartek 9.15-10.15

21

Lipnicka Halina

wtorek 11.35-12.35

22

Ławniczak Grażyna

wtorek 8.50-9.50

23

Łętowski Michał

czwartek 13.10-14.10 /poniedziałek 12.20-13.20

24

Łoboda Ligia

poniedziałek 9.50-10.50

25

Łuczyńska Dorota

wtorek 8.50-9.50

26

Maligranda Grzegorz

czwartek 10.40-11.40

27

Marciszewski Grzegorz

piątek 9.40-10.40

28

Marecik Jolanta

wtorek 15.30-16.30

29

Masłowski Rafał

wtorek 15.15-16.15

30

Mataczyńska Grażyna

wtorek 10.00-10.30 i 14.25-14.50

31

Matkowska Jolanta

środa 8.50-9.50 co dwa tygodnie

32

Matras Beata

wtorek 14.30-15.30

33

Mazurczuk Bernarda

wtorek 9.40-10.40

34

Mazurkiewicz-Pasek Agnieszka

piątek 16.00-17.00 co dwa tygodnie

35

Michalczak Natalia

czwartek 14.15-15.15

36

Mierzejewska Magdalena

II semestr

37

Mróz Emilia

piątek 14.10-15.10

38

Nowak–Macniak Beata

środa 8.00-8.50

39

Ostrowska Marta

środa 15.00-16.00

40

Pawlos Iwona

poniedziałek 7.00-8.00

41

Pietraszewski Ryszard

czwartek 11.35-12.35

42

Płonka Tomasz

poniedziałek 7.00-8.00

43

Pożarycka Małgorzata

czwartek 14.15-15.15

44

Przyszło Paulina

piątek 10.30-11.30

45

Rzeczkowski Adam

środa 8.30-9.30 (basen ul. Racławicka)

46

Samotiuk Grzegorz

poniedziałek 15.10-16.10

47

Siemieniako Elżbieta

 

48

Skała-Kowalczyk Marta

poniedziałek 14.15-15.15 lub piątek 14.15-15.15

49

Słodyńska Iwona

poniedziałek 14.15-15.15

50

Sobczak Witold

czwartek 15.10-16.10

51

Stankiewicz Beata

piątek 15.10-16.10

52

Stańkowska Anna

środa 8.45-9.45

53

Strzałkowska Małgorzata

wtorek 11.30-12.30

54

Szczepańska Agata

poniedziałek 8.50-9.50

55

Szurmiński Marek

czwartek 15.00-16.00

56

Szyczkow Jurij

poniedziałek 8.30-9.30 (basen ul. Racławicka)

57

Szymańska Elżbieta

 

58

Taszycka Magdalena

środa 15.15-16.15 co dwa tygodnie

59

Trynkiewicz Beata

wtorek 8.50-9.50

60

Uchman Joanna

wtorek 15.00-16.00

61

Walczak Renata

piątek 13.25-14.25 lub poniedziałek 7.45-8.45

62

Witkiewicz Aldona

poniedziałek 7.00-8.00

63

Wlaźlak Dorota

poniedziałek lub wtorek 7.00-8.00

64

Włóczko Karina

poniedziałek 9.00-10.00 lub wtorek 11.35-12.35

65

Wodzisławski Marek

czwartek 16.00-17.00

66

Wolańska-Szydlik Anna

czwartek 15.00-16.00

67

Woźniak Elżbieta

poniedziałek lub wtorek 7.45-8.45

68

Woźniak Paweł

wtorek 10.35-11.35